شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران برای انجام خدمات مهندسی و احداث خطوط انتقال گاز، تأسیسات تقویت فشار گاز و توسعه مخازن ذخیره‌سازی گاز با یک شرکت اروپایی یادداشت‌تفاهم همکاری امضا کرد.

به گزارش شانا، به موجب یادداشت‌تفاهم امضاشده بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و یک شرکت اروپایی، بنا شد شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در زمینه انجام خدمات مهندسی و احداث خطوط انتقال گاز، تأسیسات تقویت فشار گاز و توسعه مخازن ذخیره‌سازی گاز در اروپا، همکاری‌های لازم را انجام دهد.

رضا نوشادی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اشاره به مذاکرات دوجانبه که با حضور نماینده مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران انجام شد، هدف از امضای این تفاهم‌نامه را بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک و همکاری در زمینه‌های مختلف مانند امکان‌سنجی احداث پالایشگاه، نیروگاه و خطوط لوله گاز اعلام و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به‌منظور تبادل دانش، تخصص و تجربه‌های دو طرف در حوزه‌های مشترک کاری و ایجاد کارگروهی با حضور نمایندگان طرف‌های ایرانی و شرکت اروپایی امضا شد.

وی افزود: همان‌طور که پیش‌تر در امضای تنفیذ قرارداد میدان شوریجه D اعلام شد، شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، فتح قله‌های رفیع را هدف‌گذاری کرده است و امروز این شرکت پس از کسب موفقیت در توسعه شبکه توزیع و انتقال گاز کشور، عزم این را دارد که توانایی‌ها و ارتباطات خود را  فراتر از مرزهای کشور گسترش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/chemadi2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221